Rüyada abdest üstüne abdest almak

Eyüp T.(28) - Kırıkkale sordu : "rüyada abdest üstüne abdest almak açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada abdest üstüne abdest almak, sosyal yaşamda mutluluğa, bonkör yöneticiye, huzur bulmaya, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, faydalı işlere, tertemiz nimete, arzuların yerine geleceğine, paranın verimli olmasına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, güler yüzlü genç kimseye, paraya gelecek artışa işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da korktuğu şeyden emin olmaya, fenalığını gizleyen yöneticiye, parasal zorluğa, zora düşmeye, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu meşakkatle birlikte kavuştuğu itibarlı mertebeye, yenilgiden sonra düşlediği beceriye, sıkıntıyla elde ettiği daha iyi bir hayata, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Rüyada abdest üstüne abdest almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada abdest üstüne abdest almak
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abdest üstüne abdest almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.