Rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek

Recep H.(36) - Şanlıurfa sordu : "rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek, bereketli zamanlara, ticari kazancı yüksek girişim gerçekleştireceğine, sevinmeye, sözünü yerine getireceğine, hayali kurulan bir eşe, şana ulaşılacağına, kazancın bereketli olacağına, hüner sahibi bir insana, hayallerin hayata geçeceğine, huzura ermeye, arzu edilen güce yorulur. Bunlarla birlikte huzurunun kaçacağına, sıhhatin kötüleşeceğine, sıkıntılı hayata, ticaret sebebiyle üzüntüye, parasal zorluğa yorulmaktadır. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra hasret duyduğu ganimete, uğraşarak ulaştığı güce, mağlubiyetten sonra hasret duyduğu refaha, zorlukla kazandığı güce delalet eder.

"Rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizleri ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek
  • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir insanın hayatının yaklaşık 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün 25 yılını uykuda geçirir.
  • Yaklaşık olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abi ile cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.