Rüyada abimin ağladığını görmek

İlgin C.(33) - Aksaray sordu : "iyi sabahlar. Bana göre internetteki en derin rüya yorumları sitesi burası. rüyada abimin ağladığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abimin ağladığını görmek, temiz ziynete, kazanca gelecek bolluğa, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, emniyette hissetmeye, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, duygusal yükü olan akrabadan uzaklaşılacağına, memuriyette mertebeye ulaşacağına, sosyal yaşamda tatmine, hak edilen kuvvete ulaşmaya, sorunlardan uzak olacağına, hoşsohbet yaşlı tanıdığa yorulmaktadır. Ayrıca ticaret sebebiyle sıkıntıya, sıhhatin tehlike altında olduğuna, fenalık görülmesine, kötü huylu kimse eliyle zarar görmeye, yalancı bir düşmana delalet eder. Bazı rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Bu umudunu yitirdikten sonra hak edilen nimete, zorlukla birlikte düşlediği feraha, meşakkatle birlikte hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, uğraş vererek hayalini kurduğu ganimete yorulur.

"Rüyada abimin ağladığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda en sık sorulanlar

rüyada abimin ağladığını görmek
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abimin ağladığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.