Rüyada abimin asker olduğunu görmek

Dilek E.(24) - Elazığ sordu : "rüyada abimin asker olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abimin asker olduğunu görmek, yararlı işler ile meşgul olacağına, maddi yükü olan bir kimseden kurtulmaya, imrenilen bir mutluluğa, mutluluğu bulmaya, zahmetsiz kazanılan kazanca, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, sevenleriyle gülmeye, hüner sahibi bir insana, eli açık tanıdığa, birikmiş servete, ticari getirisi yüksek yatırım gerçekleştireceğine işaret eder. Ayrıca çözümü zor bir durumla yüzleşileceğine, kıymet kaybetmeye, sıkıntıya yaşantıya, fena niyetli bir insan tarafından zarar görmeye, fukaralığa işaret eder. Kimi rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu sıkıntı çekerek hak ettiği paraya, zamanla ümit ettiği saygınlığa, sıkıntılarının sonunda umduğu kazanca, zahmet çekerek hayalini kurduğu büyük güce yorulmaktadır.

"Rüyada abimin asker olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada abimin asker olduğunu görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abimin asker olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.