Rüyada abimin hanımını görmek

Mürşide F.(30) - Osmaniye sordu : "rüyada abimin hanımını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abimin hanımını görmek, sağlıklı yaşamaya, isteklerin hayata geçeceğine, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, bonkör adama, iyi bir mutluluğa, yüksek ticari kazançlara, kolay kazanılan mala, yararlı uğraşlar yapacağına, gelirin verimli olacağına, huzura ermeye, tez zamanda duyulacak mutlu edici habere işaret eder. Bir diğer yoruma göre de dara düşmeye, korkuya başına gelmesine, fena huylu tanıdık tarafından fenalık görmeye, maddi zarara, ticaret alanında sorunlara delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu başarıya, çektiği zorlukların sonunda umduğu haysiyete, verdiği uğraşların sonunda düşlediği temiz kazanca, sıkıntı çekerek kavuştuğu iyiliğe işaret eder.

"Rüyada abimin hanımını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada abimin hanımını görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan yüzler hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Tabirlerin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abimin hanımını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.