Rüyada abimin öldüğünü gördüm

Ertugrul A.(35) - Eskişehir sordu : "Kesinlikle hazırlanmış en geniş rüya internet sitesi burası. rüyada abimin öldüğünü gördüm yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada abimin öldüğünü gördüm, kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, mutlu geleceğe, şana ulaşılacağına, özlemi duyulan bir mutluluğa, hayırlı işler yapacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, gönül ilişkilerinde huzura, külfetsiz elde edilen mülke, verdiği sözü tutacağına, arkadaşlarıyla yaşamaya, memuriyette makama gelineceğine işaret eder. Bazen de ticari sorunlara, acımasız bir kimseye, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, kötü niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, üzüntüden kurtulamamaya delalettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu paraya, sıkıntıya düşerek hak edilen kazanca, zamanla hayalini kurduğu rahata, zorluklara göğüs gererek kazandığı varlığa işarettir.

"Rüyada abimin öldüğünü gördüm" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada abimin öldüğünü gördüm
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abimin öldüğünü gördüm" yazısı izinsiz kopyalanamaz.