Rüyada abinin arkadaşını görmek

Zafer B.(45) - İstanbul sordu : "Hayırlı akşamlar, Kesinlikle internette bulunan en güzel rüya tabiri web sitesi burada. Aradığım neredeyse bütün rüyalar sitenizde var fakat rüyada abinin arkadaşını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abinin arkadaşını görmek, güvende kalmaya, verimli işler gerçekleştireceğine, zahmetsiz kazanılan paraya, sağlığını kazanmaya, vefalı eşe, finansal yükü olan kişiden yakasını kurtarmaya, büyük mevkiye ulaşılacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, hayırlı işler yapacağına, yağmura, şana erişmeye delalet eder. Nadiren de fakirliğe, sıhhatin tehlike altında olduğuna, ticaret kaynaklı sıkıntıya, ticaret alanında problemlere, düşmanlığını göstermeyen kişiye delalet eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği beceriye, zorlukla elde ettiği şöhrete , hatalarının ardından ümit ettiği mevkiye yorulur.

"Rüyada abinin arkadaşını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri konusunda bilinmeyenler

rüyada abinin arkadaşını görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya tabiri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.
  • Beynimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin arkadaşını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.