Rüyada abinin askere gittiğini görmek

Sengül G.(37) - Fransa sordu : "Evvelsi gün bir rüya gördüm. rüyada abinin askere gittiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abinin askere gittiğini görmek, verdiği söze sadık olunacağına, manevi yükü olan dosttan kurtulmaya, hak edilen güce ermeye, hoşsohbet yaşlı kadına, zorluk çekmeden kazanılan ziynete, şana sahip olunacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, kazanılan mala, mutluluğa ermeye, sevince erişileceğine, sağlıklı bir ömre yorulmaktadır. Olumsuz anlamda içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, ticari problemlere, kedere düşmeye, üzülmeye, hoşnutsuz bir vaziyete düşmeye işaret eder. Bazı durumlar için de alimler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda özlediği mala, uğraş vererek ümit ettiği refaha, zorluklarla mücadele ederek gözlediği daha iyi kazanca, zorluklara göğüs gererek kazandığı galibiyete yorulmaktadır.

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile alakalı bilinmeyenler

rüyada abinin askere gittiğini görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin askere gittiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.