Rüyada abinin cinsel organını görmek

Armankegam K.(34) - Hatay sordu : "Sayfalarınızı bir kaç haftadır beğenerek inceledim. rüyada abinin cinsel organını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abinin cinsel organını görmek, özlemi duyulan bir geleceğe, sevecen yaşlı yabancıya, cömert memura, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, yüksek gelire, duygusal hayatın iyi gittiğine, paranın hayırlı olmasına, şöhrete kavuşmaya, büyük mevkiye ulaşılacağına, aydınlık zamanlara, rahata yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da saklanansırların açığa dökülmesine, sefalete, korkuya olmasına, fesat bir amire, sıkıntılı hayata delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği paraya, zahmet çekerek kavuştuğu daha çok kazanca, zorlukla birlikte özlediği müjdeye, uğraşarak hak edilen toplu mala delalet eder.

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada abinin cinsel organını görmek
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin cinsel organını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.