Rüyada abinin eşini görmek

Riza F.(47) - Ankara sordu : "Bana kalırsa yapılmış en büyük rüya yorumu web sitesi burası. rüyada abinin eşini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abinin eşini görmek, fakirlikten sıyrılmaya, zahmetsiz kazanılan rızka, huzur bulmaya, istenilen güce ulaşmaya, becerili bir kimseye, helal servete, gelire gelecek bolluğa, güvenli yaşamaya, kazancın bereketli olmasına, şöhrete sahip olunacağına, bereketli yarınlara işaret eder. Ayrıca sırların meydana çıkacağına, sağlığın yitirileceğine, rahatının kaçacağına, mutsuzluktan kurtulamamaya, rahatı kaybetmeye işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan alimler derler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek düşlediği paraya, ümitsizlikten sonra hak edilen hünere, zahmetle ümit ettiği refaha, ümitsizlikten sonra istediği mülke delalettir.

"Rüyada abinin eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada abinin eşini görmek
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Ortalama bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.