Rüyada abinin hanımını görmek

Adni Z.(41) - Konya sordu : "Bu gece rüya gördüm. rüyada abinin hanımını görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada abinin hanımını görmek, sevineceğine, birikmiş zenginliğe, cömert kadına, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, mala gelecek artışa, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, istenilen kuvvete ulaşmaya, kazançlı iş yapacağına, sözünü yerine getirmeye, zenginliğe, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye delalet eder. Aynı zamanda fenalığını gizleyen dosta, fena huylu düşman tarafından fenalık görmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, zulüm görmeye, maddi sıkıntıya işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular dediler ki: Görülen rüya meşakkatle elde ettiği temiz kazanca, kaybettikten sonra istediği toplu mala, mağlubiyetten sonra kavuştuğu temiz rızka, hatalarının ardından ümit ettiği sevince yorulmaktadır.

"Rüyada abinin hanımını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada abinin hanımını görmek
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka tabirden rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin hanımını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.