Rüyada abinin kardeşini dövmesi

Ayhan G.(31) - İstanbul sordu : "Bence internetteki en kullanışlı rüya tabiri sitesi burası. Üç gün önce rüya gördüm. rüyada abinin kardeşini dövmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada abinin kardeşini dövmesi, duygusal külfeti olan insandan uzaklaşılacağına, istenilen kuvvete, sevince erişileceğine, şöhrete ulaşmaya, vefakar çocuğa, servete, karlı yatırımlar yapacağına, samimi genç adama, kısa sürede duyulacak mutlu edici değişimlere, zengin yöneticiye, imrenilen bir kazanca işaret eder. Aynı zamanda çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, değer kaybetmeye, korkuya başına gelmesine delalet eder. Bazen de alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya ümitsizlikten sonra kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, umudunu yitirdikten sonra özlediği berekete, uğraş vererek ümit ettiği varlığa, cefa ile birlikte hasret duyduğu hayra delalettir.

"Rüyada abinin kardeşini dövmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada abinin kardeşini dövmesi
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka tabirden rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen üçte birini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Uykuda en çok yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin kardeşini dövmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.