Rüyada abinin karısını görmek

Nati Ö.(21) - Ankara sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en geniş rüya yorumu internet sitesi burada. 1 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada abinin karısını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abinin karısını görmek, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, hayali kurulan bir birlikteliğe, paranın verimli olacağına, memuriyette mertebeye geleceğine, iyi kısmete, huzura kavuşmaya, tertemiz ziynete, sözlerin yerine getirileceğine, samimi genç kişiye, karmaşadan uzak olacağına, merhametli akrabaya işarettir. Başka görüşlere göre de ticaret alanında kayba, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, iyi hali kaybetmeye, fena niyetli tanıdık eliyle fenalık görmeye, sırların meydana çıkacağına işarettir. Bazı rüya alimleri derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ümit ettiği mevkiye, zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, yenilgiden sonra gözlediği toplu mala, meşakkatle ümit ettiği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada abinin karısını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada abinin karısını görmek
  • Rüyalar tabiri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin karısını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.