Rüyada abinin öldüğünü görmek

Hümeyra Y.(26) - Ankara sordu : "Merhaba; rüyada abinin öldüğünü görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada abinin öldüğünü görmek, mutluluğa ermeye, refah dolu zamanlara, toplum yaşamında huzura, bonkör kadına, akrabalarla birlikte yaşamaya, üne kavuşmaya, rahata, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sevineceğine, getirili uğraşlara, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli gelişmelere işaret eder. Ayrıca korkuya gerçekleşmesine, rahatı yitirmeye, fakirliğe, maddi zarara, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Kimi alimler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya cefa çekerek ümit ettiği iyiliğe, bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu paraya, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu mevkiye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu zafere delalettir.

"Rüyada abinin öldüğünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı konusunda en sık sorulanlar

rüyada abinin öldüğünü görmek
  • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Yaklaşık bir insan hayatının ortalama üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin öldüğünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.