Rüyada abinin ölmesi

Merve O.(37) - Hatay sordu : "rüyada abinin ölmesi yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada abinin ölmesi, emniyetli hissetmeye, samimi orta yaşlı insana, düşkünlükten uzak durmaya, hüner sahibi bir kimseye, kolay elde edilen servete, iyi şansa, dostluklarında muvaffakiyete, duygusal külfeti olan birinden uzaklaşılacağına, yeminine sadık kalınacağına, şöhrete kavuşulacağına, merhametli evlada delalet eder. Bir diğer yoruma göre de saklanansırların açığa dökülmesine, korkulanın gerçekleşmesine, rahatı yitirmeye, üzüntüden sıyrılamamaya, sıkıntıya yaşama işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Bu sıkıntıları aşarak gözlediği zafere, meşakkatle birlikte istediği itibarlı mertebeye, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği zenginliğe, cefa çektikten sonra umduğu yüksek mertebeye işaret eder.

"Rüyada abinin ölmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada abinin ölmesi
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Yaklaşık her gece birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin ölmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.