Rüyada abinin ölümünü görmek

Okcan A.(38) - Ağrı sordu : "Selamlar; Sayfalarınızı kısa bir süredir sıklıkla inceledim. Gördüğüm hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada abinin ölümünü görmek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada abinin ölümünü görmek, şöhrete kavuşulacağına, emniyetli yaşamaya, iyi talihe, güç sahibi olmaya, paranın bereketli olacağına, beceri sahibi bir kişiye, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, hoşgörülü orta yaşlı kimseye, hayırlı akrabaya, yüksek ticari kazançlara, alın teriyle kazanılan zenginliğe yorulmaktadır. Bunlarla birlikte mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, ticaret alanında sıkıntıya, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntıya yaşantıya, karışık bir sorunla yüzleşileceğine işarettir. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler: Bu verdiği uğraşların sonunda hak ettiği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra hak edilen iyi bir geleceğe, cefa çektikten sonra kazandığı rahata, meşakkatle birlikte elde ettiği haysiyete yorulur.

"Rüyada abinin ölümünü görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada abinin ölümünü görmek
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açacak tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. bir çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abinin ölümünü görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.