Rüyada abiye kızmak

Yüksel H.(37) - İstanbul sordu : "hayırlı geceler, Bence yazılmış en ayrıntılı rüya sitesi burada. İki gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada abiye kızmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada abiye kızmak, maddiyata gelecek artışa, beceri sahibi bir kimseye, sağlığa, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, şöhrete erişmeye, refah dolu geleceğe, dostlarıyla birlikte yaşamaya, önemli güce ermeye, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, faydalı işler ile meşgul olacağına, hayali kurulan bir eşe delalet eder. Başka görüşlere göre de ticaret nedeniyle sıkıntıya, kötü bir durumla karşılaşılacağına, zulüm görmeye, sırların ortaya çıkmasına, hoşgörüsüz bir yöneticiye işaret eder. Kimi rüya alimleri şöyle derler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda umduğu zenginliğe, cefa çekerek kavuştuğu haysiyete, zorlukların ardından istediği toplu mala, uğraşlarının sonunda kazandığı mala delalet eder.

"Rüyada abiye kızmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada abiye kızmak
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abiye kızmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.