Rüyada abla ve yeğen görmek

Akyol T.(40) - İstanbul sordu : "hayırlı sabahlar; rüyada abla ve yeğen görmek açıklayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada abla ve yeğen görmek, ilişkisinin yolunda olduğuna, finansal yükü olan birinden kendini kurtarmaya, mutlu olmaya, imrenilen bir eşe, şöhrete kavuşmaya, sıcakkanlı genç tanıdığa, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, sevdikleriyle yaşamaya, sakin kalacağına, iyi gelire delalet eder. Olumsuz anlamda maddi zorluğa, muhtaç duruma düşmeye, zulüm görülmesine, çözümü karmaşık bir durumla yüzyüze gelineceğine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı kazanca, meşakkatle birlikte istediği şerefe, başarısızlıktan sonra elde ettiği haysiyete, mağlubiyetten sonra beklediği sevince yorulur.

"Rüyada abla ve yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada abla ve yeğen görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Kobay hayvanlar ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Tanımadığımız illerin, tanımadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya denilen olgu, uykuda görülen belirsiz hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada abla ve yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.