Rüyada abla yeğen görmek

Melek A.(35) - İstanbul sordu : "Açık ara yapılmış en kullanışlı rüya tabirleri internet sitesi burada. rüyada abla yeğen görmek açıklar mısınız? "

Rüyada abla yeğen görmek, zahmetsiz elde edilen ziynete, özlemi duyulan bir ilişkiye, rahatlamaya, sözlerin yerine getirileceğine, hak edilmiş servete, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici havadis öğrenmeye, zenginliğe, sevecen yaşlı yabancıya, paranın bereketli olacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, karlı atılımlar gerçekleştireceğine yorulur. Kimi zaman da üzülmeye, eğitimsiz bir insana, sıkıntıdan kurtulamamaya, zarar görmeye, sıkıntılı yaşama delalet eder. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya zahmetle hak edilen mala, zorlanarak elde ettiği mutluluğa, zorlukla birlikte hayalini kurduğu ganimete, sıkıntı çekerek umduğu itibarlı mertebeye işaret eder.

"Rüyada abla yeğen görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda merak ettikleriniz

rüyada abla yeğen görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Ortalama bir insanın yaşamının ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.

Yasal Uyarı: "Rüyada abla yeğen görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.