Rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Erdal L.(42) - İzmir sordu : "İyi günler; rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, duygusal hayatın iyi olacağına, eşiyle refah içinde geçecek ömre, güzel kısmete, paranın kazançlı olmasına, hünerli bir kimseye, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici değişimlere, sevineceğine, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, güvenli yaşamaya, zahmetsiz elde edilen servete, paraya gelecek berekete yorulmaktadır. Nadiren de rahatı yitirmeye, zarar görülmesine, saklanansırların açığa çıkmasına, üzüntü duymaya, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine işarettir. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Görülen rüya zorlukla birlikte düşlediği toplu paraya, sıkıntı sonrasında özlediği ticari kazanca, cefa çektikten sonra istediği hünere, sıkıntıyla hak edilen haysiyete işarettir.

"Rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile ilgili merak edilenler

rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ablasıyla cinsel ilişkiye girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.