Rüyada ablaya kızmak

Nasuh T.(30) - Antalya sordu : "ruyadanegormeki uzun zamandır gün aşırı takip ediyorum. rüyada ablaya kızmak açıklar mısınız? "

Rüyada ablaya kızmak, emniyette yaşamaya, getirili işler gerçekleştireceğine, hak edilmiş paraya, bonkör yöneticiye, dingin bir hayatı olacağına, şöhrete sahip olunacağına, malın temiz olacağına, sosyal yaşamda başarıya, merhametli eşe, sağlıklı yaşamaya, külfetsiz elde edilen mala işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari başarısızlığa, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, üzülmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, zalim bir kişiye delalettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle düşlediği iyiliğe, başarısızlıktan sonra elde ettiği zafere, zamanla beklediği ferahlığa, yardım alarak elde ettiği beceriye delalettir.

"Rüyada ablaya kızmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında bilmedikleriniz

rüyada ablaya kızmak
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ablaya kızmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.