Rüyada aç olmak

Eren H.(27) - Malatya sordu : "hayırlı akşamlar; Aradığım neredeyse bütün tabirler web sitenizde var ancak rüyada aç olmak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada aç olmak, yetenekli bir kişiye, güvenli kalmaya, ilişkisinin iyi gittiğine, tertemiz nimete, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, finansal külfeti olan tanıdıktan uzak durulacağına, bonkör insana, sağlıklı hayata, mutluluğu bulmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, devlette makama yükseleceğine işaret eder. Aynı zamanda korkuya başına gelmesine, zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, iş nedeniyle huzursuzluğa, kıymet kaybetmeye işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu sıkıntılarının sonunda umduğu hayra, zorlanarak kavuştuğu berekete, çektiği zorlukların sonunda beklediği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra umduğu beceriye delalettir.

"Rüyada aç olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada aç olmak
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyandıktan 10 dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
  • Tahminen bir insanın ömrünün ortalama üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, tanımadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada aç olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.