Rüyada acı çorba

Adem M.(32) - Azerbaycan sordu : "Sayfalarınızı uzun bir süredir sıklıkla okuyorum. 1 gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada acı çorba açıklayabilir misiniz? "

Rüyada acı çorba, duygusal hayatın yolunda olduğuna, huzur bulmaya, yeminini tutacağına, özlemi duyulan bir kazanca, ulaşılan kuvvete ermeye, getirili atılım içinde bulunacağına, arkadaşlarıyla yaşamaya, mutluluğa kavuşmaya, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke delalettir. Aynı zamanda değer kaybetmeye, mutsuz edici bir durumla yüzyüze gelineceğine, fenalığını gizleyen akrabaya, sırların meydana dökülmesine, üzüntü duymaya işaret eder. Bir takım rüya alimleri şöyle derler: Görülen rüya meşakkatle birlikte gözlediği toplu kazanca, hatalarının ardından istediği şerefe, sıkıntıya düşerek ümit ettiği mutluluğa, zahmet çekerek ulaştığı mala yorulur.

"Rüyada acı çorba" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada acı çorba
  • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada acı çorba" yazısı izinsiz kopyalanamaz.