Rüyada adam öldürmek silahla

Özgür K.(46) - İstanbul sordu : "Bana kalırsa yapılmış en derin rüya yorumu internet sitesi ruyadanegormek. rüyada adam öldürmek silahla açıklar mısınız? "

Rüyada adam öldürmek silahla, maddiyata gelecek berekete, alın teriyle elde edilen mala, kolay elde edilen ganimete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, zengin yöneticiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, yakında duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, sevecen genç yabancıya, feraha, taleplerin hayata geçeceğine yorulur. Nadiren de huzuru yitirmeye, sağlığın tehlike altında olduğuna, sırların açığa çıkacağına, kaprisli bir insana, düşmanlık görmeye yorulur. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu zorlukla birlikte düşlediği başarıya, sıkıntı çekerek ulaştığı yüksek mertebeye, zorlukların sonrasında ulaştığı şöhrete , uğraş vererek hak edilen şana delalettir.

"Rüyada adam öldürmek silahla" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bilmedikleriniz

rüyada adam öldürmek silahla
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada adam öldürmek silahla" yazısı izinsiz kopyalanamaz.