Rüyada adam yaralamak görmek

Gönül Y.(36) - Fransa sordu : "Hayırlı geceler. Üç dört gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada adam yaralamak görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada adam yaralamak görmek, kazançlı günlere, sosyal yaşamda feraha, dingin yaşayacağına, iyi uğraşlara gireceğine, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, beceri sahibi bir kimseye, imrenilen bir mutluluğa, aşk hayatının iyi olacağına, malın kazançlı olmasına, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya gerçekleşmesine, sıkıntıya yaşama, maddi zarara, huzuru yitirmeye, karışık bir olayla yüzleşileceğine yorulmaktadır. Bazı durumlar için de alimler şöyle derler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hasret duyduğu beceriye, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı nimete, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği sevince, cefa çektikten sonra hak edilen mutluluğa yorulur.

"Rüyada adam yaralamak görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada adam yaralamak görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular tecrübe ederler.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada adam yaralamak görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.