Rüyada ağaçkakan kuşu görmek

Rojda Ç.(48) - İsviçre sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor ama rüyada ağaçkakan kuşu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada ağaçkakan kuşu görmek, külfetsiz elde edilen rızka, şana sahip olunacağına, aşk hayatının iyi olacağına, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, ferahlığa, servete, dostluklarında feraha, maddi zorluklardan uzak durmaya, hayırlı arkadaşa, kazançlı zamanlara, malın kazançlı olacağına yorulur. Ayrıca kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine, maddi zorluğa, korkuya başına gelmesine, üzüntüden kurtulamamaya, sırların meydana çıkacağına delalettir. Bazen de rüya alimleri şöyle derler: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda istediği hünere, meşakkatle kazandığı mala, sıkıntıları aşarak ulaştığı toplu paraya, yenilgiden sonra gözlediği daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada ağaçkakan kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda en çok merak edilenler

rüyada ağaçkakan kuşu görmek
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Tahminen bir insanın ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağaçkakan kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.