Rüyada ağaçtan çiçek toplamak

Hatice Ş.(33) - Adana sordu : "Bence rakipleri arasında en güvenilir rüya sitesi ruyadanegormek. rüyada ağaçtan çiçek toplamak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ağaçtan çiçek toplamak, dostlarıyla birlikte yaşamaya, mülke gelecek artışa, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, becerili bir kimseye, bereketli zamanlara, üne sahip olmaya, zengin tanıdığa, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutluluğa, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, hayali kurulan bir eşe yorulmaktadır. Olumsuz anlamda zora düşmeye, kötü niyetli bir amire, sıkıntıdan sıyrılamamaya, fena niyetli akraba eliyle fenalık görmeye, hilekar bir akrabaya delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda elde ettiği toplu kazanca, sıkıntıya düşerek istediği daha iyi kazanca, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği ticari kazanca, meşakkatle kavuştuğu yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada ağaçtan çiçek toplamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile ilgili merak edilenler

rüyada ağaçtan çiçek toplamak
  • Uyandıktan 10 dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağaçtan çiçek toplamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.