Ruyada agir poset tasimak

Ersin Ü.(26) - İstanbul sordu : "2 gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. ruyada agir poset tasimak açıklayabilir misiniz? "

Ruyada agir poset tasimak, sakin bir hayatı olacağına, uzun ömre, refaha kavuşmaya, mutluluğu bulmaya, karlı iş gerçekleştireceğine, güzel gelire, tez zamanda öğrenilecek hayırlı gelişmelere, kolay elde edilen kazanca, yetenek sahibi bir kimseye, birikmiş ganimete, kazancın hayırlı olmasına delalettir. Kimi zaman da kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, mutsuz edici bir problemle yüzleşileceğine, zarar görülmesine, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, maddi zarara delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak istediği güce, zahmet çekerek kazandığı saygınlığa, sıkıntıları aşarak ümit ettiği hayra, meşakkatle hasret duyduğu büyük güce delalettir.

"Ruyada agir poset tasimak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada agir poset tasimak
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat rüya görülür.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların rehber olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada agir poset tasimak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.