Rüyada ağır valiz taşımak

Serengül D.(22) - Kahramanmaraş sordu : "ruyadanegormek.comu birkaç yıldır düzenli olarak inceledim. Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar sitenizde bulunabiliyor ancak rüyada ağır valiz taşımak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ağır valiz taşımak, maddiyata gelecek bolluğa, kısa zamanda duyulacak sevindirici havadise, sevinmeye, sosyal yaşamda başarıya, duygusal hayatın iyi gittiğine, yüksek mertebeye gelineceğine, bonkör memura, hak edilmiş servete, güvenli yaşamaya, mutluluk dolu geleceğe, yeminini tutacağına işarettir. Ender olarak da art niyetli bir düşmana, sevimsiz vaziyete gelmeye, kötü bir problemle karşılaşılacağına, yalancı bir tanıdığa, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya yardım alarak kavuştuğu zenginliğe, zamanla kavuştuğu büyük güce, zorlukla kavuştuğu berekete, zorlukları aşarak ümit ettiği iyiliğe yorulur.

"Rüyada ağır valiz taşımak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı hakkında bilinmeyenler

rüyada ağır valiz taşımak
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağır valiz taşımak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.