Rüyada ağır vasıta

Zafer O.(44) - Burdur sordu : "rüyada ağır vasıta yorumlar mısınız? "

Rüyada ağır vasıta, yüksek talihe, hayali kurulan bir birlikteliğe, parasal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, işte makama gelineceğine, şana kavuşulacağına, refaha kavuşmaya, vefalı arkadaşa, zengin yabancıya, beklentilerin hayata geçeceğine, paranın kazançlı olmasına işaret eder. Ender olarak da sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, parasızlığa, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, ticaret alanında sorunlara, istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu zorluklara göğüs gererek beklediği kazanca, kaybettikten sonra hasret duyduğu onura, hatalarının ardından gözlediği temiz rızka, uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu hayra delalettir.

"Rüyada ağır vasıta" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ağır vasıta
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağır vasıta" yazısı izinsiz kopyalanamaz.