Rüyada ağır yük görmek

Ömer Ö.(31) - Iğdır sordu : "Fikrimce hazırlanmış en derin rüya sitesi ruyadanegormek. rüyada ağır yük görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ağır yük görmek, samimi orta yaşlı adama, duygusal hayatın iyi olacağına, becerili bir kişiye, şana ulaşmaya, parasal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durulacağına, hayali kurulan bir birlikteliğe, kazançlı zamanlara, birikmiş mala, emniyette hissetmeye, gelirin hayırlı olmasına, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine işarettir. Bir diğer yoruma göre de yalancı tanıdığa, üzücü bir durumla karşılaşılacağına, can sıkıcı hale gelmeye, çözümü karmaşık bir problemle yüzleşileceğine, üzüntü verecek sorunla karşılaşılacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra özlediği toplu kazanca, sıkıntı çekerek ulaştığı saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ümit ettiği paraya, zorlukların sonrasında hak edilen az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada ağır yük görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada ağır yük görmek
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahminen 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağır yük görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.