Ruyada agir yuk

Kadir M.(36) - İstanbul sordu : "ruyada agir yuk yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada agir yuk, bonkör tanıdığa, alın teriyle elde edilen ziynete, maddi külfeti olan tanıdıktan uzaklaşmaya, emniyette yaşamaya, kısa zamanda alınacak hayırlı değişimlere, maddi zorluklardan sıyrılmaya, bereketli yarınlara, sorunlardan arınmış olacağına, yeminini tutacağına, planların gerçekleşeceğine, devlette mertebeye çıkılacağına işaret eder. Bunlarla birlikte sıhhatin bozulacağına, korkulanın olmasına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, parasal kayba, huzuru yitirmeye delalettir. Bazı rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uğraşlarının sonunda ümit ettiği zenginliğe, zahmetle birlikte düşlediği temiz kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu mülke, mağlubiyetten sonra özlediği başarıya delalet eder.

"Ruyada agir yuk" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili bilmedikleriniz

ruyada agir yuk
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Ruyada agir yuk" yazısı izinsiz kopyalanamaz.