Rüyada ağlamak gerçekten ağlamak

Erdal S.(25) - Muğla sordu : "rüyada ağlamak gerçekten ağlamak açıklar mısınız? "

Rüyada ağlamak gerçekten ağlamak, helal ganimete, taleplerin hayata geçeceğine, işyerinde terfiye, emniyette yaşamaya, faydalı uğraşlar yapacağına, anlayışlı yaşlı akrabaya, şöhrete sahip olunacağına, elinden her iş gelen bir kimseye, önemli güce ermeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, merhametli eşe yorulur. Bir diğer yoruma göre de sırların ortaya dökülmesine, dara düşmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye, üzüntü duymaya, sevimsiz bir duruma düşmeye delalet eder. Farklı bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Görülen rüya yardım alarak beklediği büyük güce, zorlukların sonrasında hasret duyduğu toplu mala, zorlukları aşarak ulaştığı güce, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu itibara işarettir.

"Rüyada ağlamak gerçekten ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ağlamak gerçekten ağlamak
  • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama bir insanın hayatının tahminen üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle sonuç olarak rüya görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel problemlere neden olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağlamak gerçekten ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.