Rüyada ağlamak ne dir

İbrahim P.(46) - Edirne sordu : "hayırlı sabahlar, ruyadanegormeki birkaç yıldır düzenli olarak inceliyorum. Gördüğüm nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada ağlamak ne dir yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada ağlamak ne dir, aydınlık yarınlara, sevineceğine, karlı girişimler yapacağına, yakında öğrenilecek iyi gelişmelere, mutluluğa kavuşmaya, vefalı evlada, devlette makama yükseleceğine, mal varlığına gelecek fazlalığa, duygusal yükü bulunan tanıdıktan uzaklaşılacağına, feraha kavuşmaya, güzel gelire delalettir. Bunlarla birlikte ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, değer yitirmeye, düşmanından emin olunacağına delalet eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı ganimete, zahmet çekerek beklediği başarıya, zorlanarak hak ettiği toplu kazanca, zorlukları aşarak hak edilen varlığa delalet eder.

"Rüyada ağlamak ne dir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada ağlamak ne dir
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağlamak ne dir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.