Rüyada ağlamak ve ağlamak

İlhami T.(21) - Gaziantep sordu : "rüyada ağlamak ve ağlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ağlamak ve ağlamak, sevinmeye, zahmetsiz elde edilen ziynete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, parasal külfeti bulunan insandan uzaklaşmaya, büyük güce ulaşmaya, mutlu zamanlara, mutluluğa kavuşmaya, devlette mevkiye çıkacağına, mülke gelecek artışa, beklentilerin yerine geleceğine, sosyal yaşamda başarıya yorulmaktadır. Ayrıca istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, iyi hali yitirmeye, zararlı bir amire, korkuya gerçekleşmesine, yalancı insana delalettir. Bazen de tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu haysiyete, yardım alarak hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, sıkıntıya düşerek gözlediği berekete, zorlukların ardından hak edilen zafere delalet eder.

"Rüyada ağlamak ve ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada ağlamak ve ağlamak
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, emarelere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyalarda bir iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağlamak ve ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.