Rüyada ağlarken bayılmak

Şevkı R.(36) - Hollanda sordu : "Fikrimce yapılmış en güvenilir rüya tabiri sitesi burada. rüyada ağlarken bayılmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ağlarken bayılmak, yüksek ticari kazançlara, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, yararlı işler ile meşgul olacağına, rahatlamaya, güvende yaşamaya, salih evlada, sevinmeye, getirili uğraşlara gireceğine, sevenleriyle gülmeye delalet eder. Ayrıca sırların meydana çıkacağına, zorluğa düşmeye, sıkıntılı yaşama, karışık bir durumla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler: Bu uğraş vererek hasret duyduğu varlığa, zahmetle birlikte elde ettiği rahata, sıkıntıları aşarak kavuştuğu daha iyi kazanca, zorlanarak kavuştuğu başarıya işaret eder.

"Rüyada ağlarken bayılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ağlarken bayılmak
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Zihnimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağlarken bayılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.