Rüyada ağzına iğne battığını görmek

Şehnaz Z.(37) - Hatay sordu : "iyi geceler. Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar sitenizde var ama rüyada ağzına iğne battığını görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ağzına iğne battığını görmek, hayırlı işlere, cömert adama, becerili bir kişiye, planların yerine geleceğine, düşkünlükten feraha çıkmaya, ikili ilişkilerde muvaffakiyete, zenginliğe, tez zamanda alınacak hayırlı havadise, temiz mala, kazancın verimli olmasına, hoşsohbet yaşlı yabancıya delalet eder. Olumsuz yorum olarak ticaret alanında problemlere, sıhhatin tehlike altında olduğuna, fena huylu bir amir eliyle fenalık görmeye, parasızlığa, sevimsiz bir vaziyete düşmeye yorulur. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Bu meşakkatle ulaştığı müjdeye, sıkıntıyla umduğu güce, uğraşarak hak edilen mevkiye, sıkıntılarının sonunda beklediği ticari kazanca işaret eder.

"Rüyada ağzına iğne battığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada ağzına iğne battığını görmek
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Tabirlerin rehber olduğu mutlaka hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen garip durumlardır
  • Rüya yorumu konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ağzına iğne battığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.