Rüyada ahmet görmek

Cevat Ö.(31) - Şanlıurfa sordu : "1 gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada ahmet görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada ahmet görmek, güvenli kalmaya, sevince kavuşulacağına, finansal külfeti olan kimseden uzaklaşmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, işyerinde terfiye, mülke gelecek fazlalığa, mutluluğa ermeye, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, rahata, eli açık kimseye delalet eder. Kimi zaman da huzurunun kaçacağına, kıymet kaybetmeye, üzüntüden kurtulamamaya, ticaret alanında başarısızlığa, yoksulluğa işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşarak ümit ettiği zafere, zorlukla kazandığı iyi bir geleceğe, zorlukla birlikte beklediği huzura, uğraş vererek hak edilen onura yorulur.

"Rüyada ahmet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada ahmet görmek
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüyalar kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya yorumu konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ahmet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.