Rüyada ahmet hakan görmek

Ruhan Ç.(47) - Şanlıurfa sordu : "iyi geceler; 1 gün önce bir rüya gördüm. rüyada ahmet hakan görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ahmet hakan görmek, gönül ilişkisinin iyi olacağına, eli açık tanıdığa, dostlarla birlikte eğlenmeye, bol berekete, gelirin hayırlı olmasına, kazanılan servete, üne sahip olmaya, mutluluk dolu zamanlara, verilen sözün tutulacağına, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, becerili bir kimseye yorulmaktadır. Nadiren de sırların ortaya döküleceğine, sıkıntıdan sıyrılamamaya, yoksulluğa, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, huzuru kaybetmeye yorulmaktadır. Bir takım çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu rahata, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu yüksek mertebeye, kaybettikten sonra beklediği paraya, zorlukların sonrasında kazandığı saygınlığa delalettir.

"Rüyada ahmet hakan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada ahmet hakan görmek
  • Uyandıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ahmet hakan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.