Rüyada ahmet ismi duymak

Yavuz P.(43) - İstanbul sordu : "Bana göre rakipleri arasında en kullanışlı rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Bu gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada ahmet ismi duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada ahmet ismi duymak, bir kaç gün içinde duyulacak iyi gelişmelere, imrenilen kuvvete, mutlu olmaya, eli açık yöneticiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, aydınlık günlere, verdiği sözünü tutacağına, mal varlığına gelecek artışa, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek talihe, problemlerden uzak yaşayacağına işaret eder. Bunlarla birlikte sevimsiz duruma gelmeye, sıhhatin yitirileceğine, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, fenalık görülmesine, yalancı bir kimseye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan alimler dediler ki: Bu rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu beceriye, meşakkatle birlikte istediği şerefe, sıkıntılarının sonunda hayalini kurduğu paraya, uğraşarak hasret duyduğu daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada ahmet ismi duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri hakkında bilinmeyenler

rüyada ahmet ismi duymak
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumu ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada ahmet ismi duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.