Rüyada ahmet kaya görmek

Bülent G.(37) - Gaziantep sordu : "rüyada ahmet kaya görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada ahmet kaya görmek, istenilen bir kazanca, feraha kavuşmaya, yüksek talihe, verdiği sözüne sadık olacağına, sağlıklı bir ömre, önemli kuvvete, güvende olmaya, finansal yükü bulunan bir kimseden uzak durmaya, kazanca gelecek artışa, bol kazanca, faydalı işler yapacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da düşmanlığını saklayan yabancıya, saklanansırların ortaya dökülmesine, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, ticari kayba, korkulanın olmasına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan yorumcular şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukla birlikte hasret duyduğu temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra düşlediği şöhrete , sıkıntıyla hayalini kurduğu şana, cefa çektikten sonra özlediği az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada ahmet kaya görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada ahmet kaya görmek
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada ahmet kaya görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.