Rüyada akan su şelale görmek

Muhammet H.(45) - Ankara sordu : "İyi günler; Bir iki gece önce bir rüya gördüm. rüyada akan su şelale görmek açıklar mısınız? "

Rüyada akan su şelale görmek, mutluluğa ermeye, üne ulaşılacağına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, paranın verimli olmasına, kazanca gelecek fazlalığa, sevince kavuşmaya, refaha kavuşmaya, yağmura, duygusal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşmaya, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, güvenli hissetmeye yorulmaktadır. Nadiren de kıymet kaybetmeye, can sıkıcı hale gelmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşileceğine, muhtaç duruma düşmeye, saklanansırların açığa döküleceğine işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya yenilgiden sonra ulaştığı mülke, umudunu kestikten sonra ümit ettiği rahata, hatalarının ardından hayalini kurduğu müjdeye, zorlukların sonrasında özlediği ferahlığa delalettir.

"Rüyada akan su şelale görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada akan su şelale görmek
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada akan su şelale görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.