Rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek

Hüseyin Y.(26) - Çanakkale sordu : "rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek, işte mertebeye ulaşacağına, bol berekete, tatlı dilli genç kadına, parasal külfeti olan dosttan kendini kurtarmaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, zahmetsiz kazanılan rızka, sözünü tutmaya, dostlarla eğlenmeye, feraha kavuşmaya, mutluluğa işaret eder. Kimi zaman da sevimsiz vaziyete düşmeye, parasal zarara, sırların meydana çıkacağına, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, rahatı yitirmeye işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kavuştuğu daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra hak ettiği galibiyete, zorlukların ardından gözlediği servete, meşakkatle hayalini kurduğu iyi bir geleceğe yorulur.

"Rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada akraba ile cinsel ilişkiye girdiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.