Rüyada akrabaların kavga etmesi

Zafer O.(20) - Aydın sordu : "hayırlı sabahlar. Bulamadığım hemen hemen tüm tabirler web sitenizde var fakat rüyada akrabaların kavga etmesi yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada akrabaların kavga etmesi, külfetsiz kazanılan ganimete, faydalı işler yapacağına, mutluluğu bulmaya, hayırlı dosta, sevince kavuşulacağına, şana erişileceğine, bonkör yabancıya, istenilen bir başarıya, tertemiz mala, toplum yaşamında huzura, yüksek ticari kazançlara yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de düşmanlıktan emin olunacağına, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, can sıkıcı bir duruma düşmeye işarettir. Bazı ulemalar şöyle tabir ederler: Bu rüya başarısızlıktan sonra kazandığı şerefe, ümitsizlikten sonra beklediği paraya, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği berekete, hatalarının ardından kazandığı temiz rızka işaret eder.

"Rüyada akrabaların kavga etmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada akrabaların kavga etmesi
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada akrabaların kavga etmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.