Rüyada alan görmek

Buse Ü.(28) - Hollanda sordu : "Selamlar; rüyadanegörmeki bir kaç gündür dikkatle okudum. rüyada alan görmek açıklar mısınız? "

Rüyada alan görmek, salih dosta, fakirlikten feraha çıkmaya, iyi gelire, sevineceğine, dostluklarında tatmine, yetenek sahibi bir kimseye, mutluluğa, sağlıklı hayata, manevi külfeti olan arkadaştan uzaklaşmaya, taleplerin gerçekleşeceğine, refah dolu yarınlara yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da korkuya olmasına, düşmanlıktan emin olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, kötülük görmeye, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Görülen rüya zorlukla birlikte beklediği başarıya, sıkıntıya düşerek hak edilen toplu paraya, zorlukla birlikte kavuştuğu refaha, meşakkatle birlikte kavuştuğu zenginliğe işarettir.

"Rüyada alan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada alan görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada alan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.