Rüyada alim bir zat görmek

Aydilek M.(40) - İstanbul sordu : "Selam, rüyada alim bir zat görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada alim bir zat görmek, varlıklı insana, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, duygusal hayatın iyi olacağına, sevince erişileceğine, akrabalarla sohbete, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, manevi külfeti olan kişiden uzak durulacağına, güzel işlere, yüksek mevkiye geleceğine, sağlıklı bir ömre, mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda sevimsiz bir duruma gelmeye, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, kötülükten emin olmaya, fenalığını göstermeyen akrabaya, üzülmeye yorulur. Bazı alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya ümitsizlikten sonra gözlediği toplu mala, zahmetle umduğu büyük güce, yardım alarak hak edilen itibara, sıkıntıları aşarak özlediği ticari kazanca yorulur.

"Rüyada alim bir zat görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları hakkında merak ettikleriniz

rüyada alim bir zat görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda karşılaştığımız ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada alim bir zat görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.