Rüyada alim birini görmek

Mehmed A.(44) - Bolu sordu : "Sayfalarınızı uzun bir süredir beğenerek inceledim. rüyada alim birini görmek açıklar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada alim birini görmek, beceri sahibi bir insana, arzuların yerine geleceğine, sıkıntı çekmeden elde edilen ziynete, mutluluğu bulmaya, vefalı çocuğa, güzel şansa, ettiği yeminini yerine getirmeye, tatlı dilli orta yaşlı kimseye, sağlıklı bir ömre, iyi geleceğe, bonkör aile ferdine işaret eder. Başka görüşlere göre de üzülmeye, iyi hali kaybetmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna, muhtaç duruma düşmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen refaha, zahmetlerinin meyvesini alarak umduğu şerefe, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen büyük güce, umudunu kestikten sonra istediği beceriye delalet eder.

"Rüyada alim birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi hakkında merak edilenler

rüyada alim birini görmek
  • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Belirli bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada alim birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.