Rüyada alim eli öpmek

Kadir O.(45) - Sivas sordu : "İyi geceler, 3 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada alim eli öpmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada alim eli öpmek, verimli işler gerçekleştireceğine, hak edilen kuvvete ermeye, finansal külfeti olan birinden uzak durmaya, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, mutlu olmaya, becerili bir insana, sevince kavuşulacağına, anlayışlı orta yaşlı kadına, dostluklarında feraha, mal varlığına gelecek fazlalığa, sağlıklı yaşamaya yorulmaktadır. Nadiren de ticaret nedeniyle geçim zorluğuna, art niyetli bir tanıdığa, sıhhatin bozulacağına, hilekar bir yöneticiye, sıkıntıdan sıyrılamamaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle dediler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra elde ettiği az olan kazancının artacağına, zorlukları aşarak umduğu hünere, sıkıntılarının sonunda istediği itibara, mağlubiyetten sonra beklediği hayra delalet eder.

"Rüyada alim eli öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada alim eli öpmek
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada alim eli öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.