Rüyada alim hoca görmek

Gül P.(38) - İstanbul sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler sitenizde bulunuyor ancak rüyada alim hoca görmek açıklar mısınız? "

Rüyada alim hoca görmek, vefakar akrabaya, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, duygusal külfeti bulunan birinden kurtulmaya, sevince erişileceğine, bol talihe, mal varlığına gelecek berekete, zorluk çekmeden kazanılan mala, memuriyette mevkiye geleceğine, rızkın temiz olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, alın teriyle kazanılan paraya delalet eder. Ender olarak da mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, parasal sıkıntıya, düşmanlığını göstermeyen kişiye, korkulanın olmasına, iş nedeniyle üzüntüye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra istediği servete, sıkıntı sonrasında ümit ettiği mülke, mağlubiyetten sonra kavuştuğu varlığa, zorlukla beklediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada alim hoca görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada alim hoca görmek
  • Hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması gereklidir.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada alim hoca görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.