Rüyada alim ile konuşmak

Benian Y.(45) - Bursa sordu : "rüyada alim ile konuşmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada alim ile konuşmak, taleplerin yerine geleceğine, birikmiş ziynete, güzel talihe, büyük mertebeye çıkılacağına, kısa sürede duyulacak hayırlı haber almaya, feraha, hayali kurulan bir ilişkiye, sevineceğine, hüner sahibi bir insana, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, kazançlı zamanlara delalettir. Kimi zaman da sıkıntıya hayata, kötü niyetli bir insana, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, ticari problemlere, can sıkıcı bir duruma düşmeye işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Görülen rüya zorlukların ardından hak ettiği az olan kazancının artacağına, zahmet çekerek hayalini kurduğu feraha, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği hünere, zorluklarla mücadele ederek umduğu temiz kazanca yorulur.

"Rüyada alim ile konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında bilinmeyenler

rüyada alim ile konuşmak
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyaların kılavuz olduğu kati suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Belirli bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada alim ile konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.